Ворог здійснив удар по Дніпропетровщині за допомогою безпілотників: постраждав ліцей, є поранені.

Поранених транспортували до медичного закладу.

Унаслідок російських атак по Дніпропетровській області постраждали двоє людей, виникли пожежі та зафіксовано руйнування цивільної інфраструктури. Про це повідомив в.о. голови ОВА Владислав Гайваненко.

За його інформацією, російські збройні сили здійснили напад на Синельниківський район за допомогою безпілотних літальних апаратів, під обстріл потрапили громади Слов'янська, Богинівська та Васильківська.

Через обстріл постраждало дві особи. Внаслідок атаки загорілися гараж, літня кухня та прибудова до житлового приміщення. Крім того, зазнали пошкоджень ліцей, спортивний зал і приватний будинок.

У Кривому Розі через атаку БпЛА зазнали пошкоджень транспортні засоби. Нікополь російські війська обстріляли FPV-дронами.

За словами Гайваненка, підрозділи протиповітряної оборони ліквідували 17 російських безпілотних літальних апаратів у небі над Дніпропетровською областю.

#Слов'янськ #Збройні сили Росії #Кривий Ріг #Дніпропетровська область #Безпілотний літальний апарат #Інфраструктура #Транспортний засіб #Нікополь, Україна #Протиповітряна оборона #Синельниківський район

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У Києві та декількох регіонах України вночі було оголошено повітряну тривогу у зв’язку з потенційною загрозою з боку балістичних ракет.
В Дніпропетровській області внаслідок обстрілів з боку Росії постраждали двоє осіб.
У Синельниківському районі, згідно з повідомленням Дніпропетровської обласної адміністрації, двоє мирних жителів стали жертвами ворожих обстрілів.
Теги