Противник завдав удару по Дніпропетровській області з використанням дронів та артилерії, внаслідок чого постраждали житлові будинки та електричні мережі. ФОТОрепортаж.

Ввечері та вранці росіяни атакували Нікопольський район Дніпропетровщини.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.

Ворог завдав ударів по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах, використовуючи FPV-дрони та артилерію. Внаслідок цього обстрілу постраждали шість приватних житлових будинків, а також одна господарська споруда і електрична мережа.

Згідно з новими даними, в результаті вчорашнього удару КАБами по Межівській громаді постраждав чоловік віком 55 років. Було завдано шкоди інфраструктурі та житловим будинкам — пошкоджено 5 багатоквартирних і приватних будівель. Також постраждало 16 гаражів, а лінія електропередач зазнала ушкоджень, - зазначив Лисак.

#Росіяни #Дніпропетровська область #Артилерія #Нікопольський район #Інфраструктура #Передача електроенергії

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Росія скинула бомбу на житловий будинок у Краматорську: одна людина загинула, численні постраждалі.
У Дніпрі вандали пошкодили вуличні ліхтарі: правоохоронці розпочали пошуки злочинців.
Проживання, оформлення соціальних виплат і допомога спеціалістів: як внутрішньо переміщені особи з Херсонщини можуть отримати гуманітарну підтримку.
Теги