6 квітня 2026 року в денний час російські війська знову здійснили атаки на Нікополь, розташований у Дніпропетровській області.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, інформує Цензор.НЕТ.
Деталі
За його інформацією, чотири особи отримали травми внаслідок ворожої атаки за допомогою FPV-дронів.
"Внаслідок цих атак у місті постраждали житловий будинок та аптека. Також знищено автомобіль," - йдеться у повідомленні.
Стан постраждалих
Постраждали четверо жінок, двох із них госпіталізували. 62-річна пацієнтка - "важка". 33-річна - у стані середньої тяжкості.
Жінки віком 39 і 49 років отримуватимуть лікування в амбулаторних умовах.
Що відбулося раніше?
* За попередніми даними, 4 квітня в Нікополі противник завдав удару по ринку, використовуючи FPV-дрони: 5 осіб загинуло, а число поранених зросло до 25.
* 5 квітня ворог також ударив дроном по Нікополю: загинула людина, поранена жінка у вкрай тяжкому стані.
#Росія #Дніпропетровська область #Аптека (магазин) #Амбулаторія #Нікополь, Україна #Цензор.нет