Експравоохоронець з Луганщини отримав 15-річний строк ув'язнення за зраду держави.

Суд постановив, що колишній правоохоронець з Новопскова Луганської області винний у державній зраді і засудив його до 15 років позбавлення волі, повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

"4 червня 2025 року Синельниківський міськрайонний суд у Дніпропетровській області ухвалив рішення щодо колишнього правоохоронця з Новопскова в Луганській області, засудивши його до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна", - зазначено у повідомленні Державного бюро розслідувань у їхньому телеграм-каналі у вівторок.

Згідно з даними Бюро, цей чоловік був співробітником поліції у Луганській області. "На початку широкомасштабного вторгнення з боку Росії він не звернув уваги на наказ про евакуацію та вирішив залишитися на території, що тимчасово перебуває під окупацією," - йдеться в повідомленні.

В ДБР уточнюють, що влітку 2022 року фігурант добровільно вступив до незаконно створеного "Новопсковського райвідділу внутрішніх справ мвс лнр". Зрадник публічно склав присягу на вірність так званій "лнр" і почав виконувати злочинні накази окупаційної адміністрації.

У повідомленні підкреслюється, що судові рішення будуть ухвалені також щодо зрадників з Маріуполя, яким Державне бюро розслідувань заочно оголосило про підозру в державній зраді.

У Державному бюро розслідувань звертають увагу на те, що працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій з Маріуполя у весняний період 2022 року стали на бік агресора. Очільник однієї з пожежно-рятувальних частин, а також начальник караулу і двоє командирів відділення продовжили свою діяльність у сфері порятунку під прапором окупантів.

#Маріуполь #Луганська область #Дніпропетровська область #Екстрена евакуація #Національна поліція України #Конфіскація активів #Державна служба України з надзвичайних ситуацій #Зрада. #Ув'язнення #Державне бюро розслідувань (Україна) #Військова присяга #Тимчасово окупована територія України #Новопсков #Новопсковський район

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У росіян залишилося 10 кілометрів до адміністративного кордону між Дніпропетровською та Запорізькою областями, - зазначив Волошин.
Прогноз погоди для Харкова: метеорологи попереджають про можливі ускладнення погодних умов.
"Виїзд відбувається надзвичайно повільно": очільник Донеччини повідомив, скільки дітей залишається у небезпечній зоні конфлікту.
Теги