
Заява Держдуми щодо того, що Суровікін виконує обов'язки військового радника в одній з африканських країн, отримала підтвердження.
Екс-командувач російських окупаційних сил в Україні, генерал Сергій Суровікін, який зник з поля зору після повстання Євгена Пригожина, з'явився в Алжирі. Як повідомляє видання Медуза, це підтверджується фотографіями.
Відповідні знімки опубліковані російським посольством в Алжирі. Там дійсно можна помітити чоловіка в окулярах, схожого на Суровікіна.
В дописі російського посольства ім'я генерала не згадується, натомість написано "старший групи російських військових фахівців".
У лютому 2025 року в Державній думі Російської Федерації повідомили, що Суровікін виконує обов'язки військового радника в одній з африканських країн.
Раніше ЗМІ писали, що американська розвідка у жовтні 2022 року перехопила розмову російського генерала Сергія Суровікіна, де він розглядав можливість застосування ядерної зброї, щоб зупинити просування ЗСУ через Дніпро.
Замість Суровікіна: в Росії назначили нового головнокомандувача ПКС
#Дніпро #Збройні сили України #Росія #Ядерна зброя #Північна та Південна Америка #Фотографія #Головнокомандувач #Оцінка розвідданих #Алжир #Державна Дума #Африка #Військовий радник #Паритет купівельної спроможності