20:00, 20 квітня

Covid-19. Чи можливе лікування дихальної недостатності в домашніх умовах?

Навіть якщо чергова хвиля пандемії коронавірусу в Україні йде на спад - нехтувати засобами захисту ризиковано, стверджують лікарі. Зокрема, людям із хронічними захворюваннями. Як убезпечитися?

поділитись:
Covid-19. Чи можливе лікування дихальної недостатності в домашніх умовах? - фото 1

Чергова хвиля епідемії коронавірусу в Україні спадає, стверджують у МОЗі. Зменшується кількість пацієнтів із тяжким перебігом захворюваності, яких необхідно ушпиталювати. Саме зараз особливо небезпечно нехтувати засобами захисту, кажуть лікарі. Та радять щодня дбати про себе.

Тим, хто має фактори ризику або перебуває в гострому стані інсульту, необхідно обмежити коло контактів. Хворим на Ковід із дихальною недостатністю, які відтягують госпіталізацію і "лікуються" киснем у домашніх умовах, фахівець радить зважити всі "за" і "проти".

Максим Пилипенко - один із 22 експертів, які взяли участь у проєкті Фонда Ріната Ахметова "Запитай у лікаря". До проєкту залучають найкращих фахівців - анестезіологів, пульмонологів, сімейних лікарів. Тих, хто щодня працює з хворими на ковід. Відео проєкту "Запитай у лікаря" переглянули понад 6 мільйонів разів.