10:30, 02 квітня

До Маріуполя приїхали представники Бахмутської міської ради аби перейняти досвід

Перейняти досвід та впровадити у себе. Гості подивилися на роботу та поспілкувалися із працівниками Контакт-центру. Що вразило їх у системі прийому заявок від громадян?

поділитись:
До Маріуполя приїхали представники Бахмутської міської ради аби перейняти досвід - фото 1

Фронт-офіс контакт центру 15-55. Рік тому установу реорганізували - з'явився новий сайт, чат-бот і мобільний додаток. У самому закладі щодня працює сім операторів, які отримують та передають інформацію про проблеми містян до відповідних служб.

Оптимізували не тільки процес отримання інформації, а й зворотній зв'язок. Також працівники телефонують маріупольцям, щоб ті оцінили роботу центру. Аби перейняти досвід представники Бахмутської міської ради приїхали до Маріуполя.

«У нас служба, яка працює в місті на сьогодні становить всього чотири людини. Це по-старому відповідь на телефонні дзвінки. Такий рівень як ми бачимо тут, де інформація з усього міста стікається в один центр і розподіляється по комунальним підприємствам та строки, які виконують, звичайно, це як показник куди нам прагнути», - зазначив заступник міського голови Бахмута Олександр Марченко.

А ще гості відвідали інспекцію з благоустрою та управління з питань розвитку й підтримки ОСББ.