14:49, 20.04.2021

Донеччина отримала вакцини Pfizer-BioNTech та CoronaVac

Донецька область отримала вакцину Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech та вакцину CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech.

поділитись:
Донеччина отримала вакцини Pfizer-BioNTech та CoronaVac - фото 1

Про те, що на Донеччину привезли нові партії вакцин, повідомив начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко під час брифінгу.

Донецька область отримала вакцину виробництва Pfizer-BioNTech (Бельгія) та вчора – вакцину CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Вакцинація у Донецькій області здійснюється безкоштовно, з дотриманням вимог Дорожньої карти, яка затверджена відповідним наказом МОЗ України, - зазначив Олександр Педенко.

Донецька область отримала для першого щеплення 1170 доз вакцини Pfizer-BioNTech. Нею щепитимуть персонал і жителів будинків для літніх людей, працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Вакцину CoronaVac отримали у кількості 10320 доз (для першого та другого щеплення). Нею будуть щепити маломобільні групи населення, людей з інвалідністю й тих, хто за ними доглядає.

Крім того, цю вакцину отримають освітяни, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та співробітники патрульної поліції, про це йдеться на сайті Донецької ОДА.

До Маріуполя привезли 90 доз вакцини Pfizer.

Це буде відбуватися на місці з дотриманням всіх правил холодового ланцюга. При температурі 2-8 градусів нам дано п'ять днів для того, щоб ми цією вакциною прищепили. Тому вакцинальні сесії у нас проходять сьогодні в Приморському районі і завтра на Лівому березі, розповів директор ЦПМСД №2 Євген Матвєєв.