10:04, 13 квітня

Донецька область залишилася "помаранчевою" до кінця тижня

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До 16 квітня нашу область залишили в "помаранчевій" зоні.

поділитись:
Донецька область залишилася "помаранчевою" до кінця тижня - фото 1

Медична система Донеччини має запас міцності і здатна ефективно надавати допомогу населенню навіть за умови погіршення епідситуації - комісія врахувала цей факт, розповів голова обласної адміністрації Павло Кіріелнко.

На засіданні було вирішено:

- вжити заходів до забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного (помаранчевого) рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19;

- вжити заходів щодо збільшення кількості тестів методом ПЛР і експрес-тестування;

- забезпечити розширення ліжкового фонду для госпіталізації хворих коронавирусной хвороби до рекомендованого Міністерством охорони здоров'я показника 50 відсотків від усього ліжкового фонду та забезпечити можливість надання кисневої підтримки пацієнтам на 80% ліжок зазначеного ліжкового фонду;

- забезпечити щоденну оцінку епідемічній ситуації в регіоні, зокрема на рівні ОТГ і при необхідності ввести додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, спрямовані на стримування поширення COVID-19.

Всього за минулу добу на Донеччині коронавірус виявили у 548 жителів, серед яких 33 дитини. А в Україні діагноз Covid-19 підтвердився ще у 11 680 жителів. Вцілому за минулу добу по країні було проведено близько 84 тисяч тестувань. Госпіталізовано - 2334 українця, померли - 457, одужали трохи більше 14 тисяч пацієнтів. За добу в Україні було зроблено 10135 щеплень від коронавируса. Завершили вакцинацію, а це зробили 2 уколу, 5 осіб.