12:40, 19 листопада

Два нових пункти щеплення почали працювати у терцентрах Маріуполя

Відкрилися пункти на базі територіальних центрів соціального обслуговування Лівобережного та Центрального районів. За ініціативою міського голови, для літніх людей відкрили окремі кабінети вакцинації. Чи багато маріупольців вже встигли імунізуватися?

поділитись:
Два нових пункти щеплення почали працювати у терцентрах Маріуполя - фото 1

Напередодні у Центральному районі відкрився новий пункт щеплення - на базі терцентру. Вакцинують тут тільки літніх людей. Кабінети щеплень у терцентрах працюють по буднях, з 9:00 до 11:00. У наявності всі вакцини: CoronaVac, Pfizer, Moderna та AstraZeneca.

«Ми хочемо зберегти здоров'я для населення. Ми хочемо допомогти нашому населенню вистояти у цей складний час, у цю пандемію. І навіть якщо людина, що прищепилася, захворіє, то вона очевидно перенесе у легкій формі. Вчора такий, знаєте, перший млинець був комом, ми прищепили 21 людину. Сьогодні явно активніше пішло населення. Я думаю, сьогодні буде близько 70-80 осіб. Розраховуємо, що людина 100 на день», - зазначив директор ЦПМСД №3 Олександр Лазаренко.

Лікарі розповідають, труднощі виникають, насамперед, через погану проінформованість. Адже багато людей не довіряють препаратам, бо не розуміють, як вони працюють. Однак наголошують - поки єдиний спосіб уберегти своє здоров'я та життя - вакцинуватися.