14:35, 07 вересня

Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям з вадами слуху

Штучні вуха. Так фахівці називають сучасні слухові апарати. Завдяки цим приладам людина отримує шанс на повноцінне життя. Особливо це важливо для дітей із вродженими вадами. Бо тільки так вони зможуть почути цей світ і навчитися розмовляти.

поділитись:
Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям з вадами слуху - фото 1

Анастасія та її трирічний син живуть із вадами слуху. Назар ще надто маленький, тож поки не бачить в цьому проблеми. А от його мама не раз стикалася з труднощами та непорозуміннями, і не бажає такої долі єдиній дитині.

Туговухість у хлопчика спадкова. Побоювання щодо діагнозу в сім'ї були одразу після його появи на світ. Візит до лікарів підтвердив припущення. З'ясувалося, що без слухових апаратів - Назар ніколи не почує світу навколо. Але придбати їх самотужки не по силі родині, де працює лише бабуся.

Фахівці кажуть, якщо встановити протези в ранньому віці - дитина матиме всі шанси наздогнати однолітків у розвитку, почути й навчитися розмовляти. Купити слухові апарати родині допомогли благодійники.

Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям з вадами слуха від 2007-го року. Завдяки проєкту "Тепер я чую" понад 200 хлопчиків і дівчаток отримали слухові апарати.