17:39, 21.12.2020

"Happy new Run": в Маріуполі пройшов новорічний онлайн-забіг

На вихідних містом бігали Діди морози, феї і снігуроньки. Так в Маріуполі пройшов новорічний онлайн-забіг. Організатором виступила компанія «М-спорт».

поділитись:
"Happy new Run": в Маріуполі пройшов новорічний онлайн-забіг - фото 1

Основна мета - змотивувати маріупольців займатися спортом, не дивлячись на карантинні обмеження. Всього в забігу взяли участь понад 500 осіб. Цікаво, що бігли навіть в Тайвані.

'Happy new Run': в Маріуполі пройшов новорічний онлайн-забіг - фото 32590

 

Формат онлайн-забігу передбачав самостійне подолання дистанції. Але багато учасників об'єднувалися, щоб зробити пробіжку веселіше. Так, біговій клуб «MRPL.run» навіть організував спільну розминку на площі Свободи. Її провели в новорічних костюмах.

За словами фахівця з розвитку спорту Тетяна Мельник, маріупольці активно відреагували на запуск онлайн-забігу.

«Близько 300 осіб зареєструвалися тільки за два дні з моменту старту проекту. Брали участь і дорослі і діти. Наймолодшому бігунові - 2 роки, а найстаршому - 68. В ці дні напівмарафон подолали близько 50 осіб. Для деяких це було вперше. Всі учасники гарантовано отримають медаль», - зазначила вона.

Отримати медаль і призи зареєструвалися учасники можуть за адресою вул. Архітектора Нільсена, 35а, з 21 по 24 грудня, з 9: 00-17: 00, - повідомляє прес-служба КУ "М-спорт".