11:45, 27 серпня

ХК «Донбас» представив форму для дебютного сезону в Хокейній лізі чемпіонів

Цієї осені ХК «Донбас» почне писати нову главу в хокейній історії України. 3 вересня чемпіон нашої країни проведе свій дебютний матч в головному хокейному турнірі Європи.

поділитись:
ХК «Донбас» представив форму для дебютного сезону в Хокейній лізі чемпіонів - фото 1

Свій шлях у CHL донеччани почнуть з групового етапу - вже 3 вересня чемпіон України «Донбас» проведе свій перший матч в хокейній Лізі чемпіонів, зігравши проти чемпіона Metal Ligaen данського «Рунгстеда». Також суперниками команди Павла Мікульчик по групі G будуть чемпіон LigueMagnus французький «Руан» і чемпіон ICEHL австрійський «Клагенфурт».

Напередодні першого матчу нового сезону CHL ХК «Донбас» представив форму, в якій донеччани зіграють в дебютному історичному сезоні Хокейної ліги чемпіонів.

"Мінімалістичний дизайн джерсі уособлює чистий аркуш, нову сторінку в історії виступу донеччан на евроарене- новий старт і виток у розвитку донецького клубу; в той же час звичні і впізнавані лінії пов'язують нові виклики з минулим досвідом і гучними перемогами", - йдеться на сайті ХК Донбас .

Форма представлена в двох колірних рішеннях: основна червона і додаткова біла для гостьових ігор. Залишаючись традиційними, джерсі втілюють сучасний інноваційний дизайн.

 

Домашні матчі в CHL ХК «Донбас» буде проводити на льоду київського Палацу Спорту.