17:29, 24 листопада

ХК «Маріуполь» прийняв рішення припинити участь у чемпіонаті УХЛ 21/22

Напередодні в нашому місті пройшов черговий матч. Клуб "Маріуполь" приймав гостей з Харкова.

поділитись:
ХК «Маріуполь» прийняв рішення припинити участь у чемпіонаті УХЛ 21/22 - фото 1

 

У Маріуполі відбувся черговий матч Української хокейної ліги. Протистояння "сталевих чайок" та "берсеркерів" завершилося з рахунком 5:2.


Першими на дванадцятій хвилині святкували гол господарі льоду. На другу перерву команди пішли вже з результатом 3:0. Третій період наші спортсмени теж почали із закинутої шайби. Щоправда, й противник зміг двічі реалізувати свої моменти. На останніх хвилинах тренер команди "Рулав Одд" зняв голкіпера і випустив на арену шостого гравця.
Проте азовцям у порожні ворота суперника вдалося доправити ігровий знаряд. Крапку у боротьбі поставив Сергій Твердохлєбов. Нині наша команда у турнірній таблиці посідає четверту сходинку.

«Я бы так сказал, два периода очень неплохо. Сегодня сыграли в более открытый хоккей с соперником. Во втором стали более ошибаться больше. Но это, видимо, так со счётом связано. Ну довели до победы, молодцы. Забрали два очка», - зазначив головний тренер ХК "Маріуполь" Сергій Вітер.

Варто зазначити, що сьогодні хокейний клуб "Маріуполь" прийняв рішенні припинити участь у чемпіонаті Української хокейної ліги сезону 21/22. Таке рішення було ухвалено на знак солідарності з іншими українськими клубами.

Нагадаємо, сьогодні дисциплінарний комітет Федерації хокею України ухвалив рішення про зняття з чинного чемпіонату хокейних клубів «Донбас» та «Краматорськ». "Маріуполь" планує продовжити ігри в Суперлізі.