15:15, 12.06.2021

Коли імунізуватись вдруге - варіантів може бути кілька

У кожної вакцини - свій проміжок між першим та другим етапом. А що робити, якщо саме в цей період ви захворієте на ковід?

поділитись:
Коли імунізуватись вдруге - варіантів може бути кілька - фото 1

Інформація змінюється щодня. Стрімкий розвиток технологій існує паралельно зі швидкою мутацією нового для людства вірусу. Тож і вакцини, що розробляються за інноваційними методами, - не є остаточними.
У період між двома етапами щеплення пацієнт може захворіти на ковід. Тоді слід чекати пів року. Але все ж таки, чим відрізняються три вакцини? Саме способом, у який їх виготовляють. І тільки Пфайзер з унікальною технологією.

Важливі для українців поради лікар Катерина Комісаренко надала під час прямого ефіру у соцмережі Фонду

Ріната Ахметова "Запитай у лікаря". Медик стала 29 спікером у межах проєкту, який допомагає пересІчним громадянам докладніше роз’яснити перебіг коронавірусної хвороби та її наслідки.

Після кожного ефіру є багато глядачів, які не встигли отримати відповіді на запитання. Саме тому проєкт "Запитай у лікаря" продовжує роботу та запрошує всіх, у кого є бажання поспілкуватися з медиками напряму, взяти участь у майбутніх трансляціях. Вони відбуваються щосереди на сторінках Фонду Ріната Ахметова.