13:24, 27.04.2020

Коли відновлять перевезення в Україні? Криклій розповів про запуск міжміського сполучення

Міністр інфраструктури розповів, коли в країні запустять пасажироперевезення та відновлять роботу міжміського транспорту

поділитись:
Коли відновлять перевезення в Україні? Криклій розповів про запуск міжміського сполучення - фото 1
"Ми плануємо 12 травня відновлювати активність у містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень".

За словами міністра, багато що залежить від того, які показники по поширенню вірусу матиме Україна до 12 травня. Надалі планується відновити й авіасполучення.

"Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів - невигідно. Вигідніше не літати" - сказав Криклій.


У міністерстві кажуть про те, щоб на перших порах зберегти правила перевезення пасажирів із певними обмеженнями: маски, термоскрінінг, де це можливо, в міському транспорті можна буде використовувати тільки місця для сидіння.

"Інакше ми будемо мати гіперболічний зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції по алгоритму виходу з карантину, на наступному тижні з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде "плюс" від МОЗ - у них перша скрипка", - підкреслив міністр.
Джерело: biz.liga.net