12:15, 16 березня

Конфлікт на проспекті Будівельників. Жителі скаржаться на відвідувачів магазину

Майже щоночі під вікнами - шум та галас. Люди запевняють, пияки приходять до місцевого магазину, закупають алкоголь, а потім кричать, співають та з'ясовують стосунки.

поділитись:
Конфлікт на проспекті Будівельників. Жителі скаржаться на відвідувачів магазину - фото 1

Заважають спати вже четвертий рік, скаржиться місцеві. Нетверезі містяни регулярно влаштовують гучні посиденьки поруч із будинком. Бо неподалік нічна крамниця. Порушникам неодноразово робили зауваження, викликали поліцію, звертались до міськради. Та результату - не побачили.

«Наразі мені запропонували написати колективну скаргу. З міської влади приходили з перевіркою, в них тут стояли столи, їх зрізали, тому шо вони були неофіційні, ліцензія на алкоголь є, сурогатом не торгують, тому більше претензій вони до них не мають», - каже місцева жителька Наталя.

Відтоді порушники тиші почали влаштовувати застілля на лавках поблизу будинків, обурюються місцеві. Про скарги чув і власник закладу. Пан Володимир одразу пішов на діалог. Чоловік порадив наступного разу звертатись напряму до нього та пообіцяв: питання вирішить.

У поліції підтверджують, за цією адресою на нічні волання скаржаться часто. Правоохоронці радять, у таких ситуаціях обов'язково викликати патруль. Юристи ж наголошують: якщо саме продавці порушують закон і відпускають спиртне після двадцять другої - це треба довести.