11:10, 23.06.2021

Коронавірус став агресивним до жінок, які чекають на появу малюка

А вагітність робить жіночий організм вразливішим до тяжкого перебігу інфекції. Профілактичні заходи слід вжити ще на етапі планування дитини, вважають лікарі.

поділитись:
Коронавірус став агресивним до жінок, які чекають на появу малюка - фото 1

Міський центр репродуктивної та перинатальної медицини у Києві від початку пандемії офіційно приймає вагітних, які захворіли на ковід. Та насправді, каже директор закладу, перша пацієнтка із коронавірусною інфекцією опинилася у них за кілька місяців до оголошення карантину в Україні.

Вагітних, які підхопили коронавірус, стає дедалі більше. І якщо раніше лікарі пологових будинків вважали - вірус не становить небезпеки для їхніх пацієнток, зараз - ситуація змінилася.

Найефективніший спосіб захистити себе від ковіду та його непередбачуваних наслідків - вакцинуватися до вагітності, запевняє лікар.

Чи можна імунізуватися, коли вже носиш дитя під серцем - директор київського центру репродуктивної та перинатальної медицини розповідав під час онлайн-трансляції у Фонді Ріната Ахметова. В'ячеслав Камінський став одним з понад 30-ти експертів проєкту Фонду Ріната Ахметова «Запитай у лікаря». Відео проєкту у соцмережах переглянули уже більше десяти мільйонів разів.