20:00, 18.11.2020

"Людина, яка платить". У маріупольському театрі - прем'єра

Через карантин вихідного дня, сумну комедію у постановці Лариси Колесник замість суботи та неділі глядачі побачать завтра, у четвер, та у п'ятницю, 27 листопада. На допрем'єрному прогоні побували наші журналісти.

поділитись:
"Людина, яка платить". У маріупольському театрі - прем'єра - фото 1

На сцені - зіркова команда. Народна артистка України Світлана Отченашенко, заслужений артист України Олександр Арутюнян, Ганна Архипова, Андрій Луценко, Олена Біла та Ярослав Прикоп. Для режисерки вистави Лариси Колесник ця прем'єра - перша на великій сцені.

У гримерці до свого виходу готується Світлана Отченашенко. На її думку, вистава "Людина, яка платить" - історія на всі часи.

«Історія про те, як людина, що втратила віру в любов, дружбу, втрачає життя. Але ця історія вона ніколи не закінчиться. Тому так, близька, особливо зараз, коли люди з легкістю за гроші втрачають і душу, і життя, і все, що завгодно. А тут - про це», - каже актрорка.

Він - одинокий місьє Олександр Амількар, який у справжніх почуттях - зневірився. Тому на ролі старого друга, слухняної дочки та люблячої дружини наймає трьох незнайомих людей - художника, повію та актрису.

Аби убезпечити себе від можливих розчарувань та нового болю, чоловік намагається купити і дружбу, і кохання. Роль, безумовно, трагедійна, говорить Олександр Арутюнян.

«Я граю людину, яка приймає дуже потужне, кардинальне рішення в життя - це і є основна подія в п'єсі. Через що і починається весь сир-бор. Але закінчується це трагедийно».

У житті - чоловік та дружина. На сцені Олександр Арутюнян та Ганна Архипова також грають нібито сімейну пару. Він купує її любов. А вона - закохується по-справжньому. Актриса грає актрису! А ось де гра, а де справжні почуття, може підказати лише інтуїція.

Чим закінчиться ця історія, глядачі дізнаються вже завтра. Поки триває карантин вихідного дня, у суботу та неділю вистав не буде.