12:10, 13 січня

Майже тиждень в умовах карантину. Де купити панчохи та інші заборонені товари?

Через чергові обмеження в крамницях можна придбати тільки найнеобхідніше. Одяг та взуття - під забороною. Що та де можна все ж таки придбати у Маріуполі?

поділитись:
Майже тиждень в умовах карантину. Де купити панчохи та інші заборонені товари? - фото 1

У супермаркетах - полиці з побутовою хімією заклеєні сигнальними стрічками. На табличках попередження, що товари не продаються. Теж саме - з іграшками. В іграшковому магазині на дверях номер телефону. Цікавимося, чи можна щось придбати? Телефоном нам відповідають:

«Дівчинка сфотографує м'які іграшки, які у нас є і надішле мені, а я вам відправлю».

Фото надіслали, та це - як онлайн-покупка. Відразу попередили - всередину крамниці не пустять! А ось у пані Олександри - через локдаун суцільні проблеми. Треба замінити батарейку в годиннику, а майстерні - не працюють.

«Де сидить один майстер і в віконце йому можна подати і забрати - закриті! Проблема - ціла справа. Елементарно, такий годинник механічні завести ніхто не може. А поміняти батарейку я не вмію, чоловік не вміє, а майстри знайти проблема», - каже жителька Маріуполя Олександра.

Не посидіти й у кафе. Заклади харчування працюють на самовиніс і доставку. Не так просто придбати й взуття. Якщо через інтернет - можна не вгадати з розміром. А звичайні крамниці закриті. Проте деякі все одно працюють підпільно. Як магазини одягу. Начебто все на замку, та когось із клієнтів у приміщення пускають.

У магазинах побутової техніки можна придбати телефони та ноутбуки. Все інше, якщо замовиш - через інтернет. Бо саме тут - точки видачі товарів.

Крамниці з косметикою та ювелірні не працюють. А де ж купити панчохи? Цю тему досі обговорюють жінки. В звичному масмаркеті, перевірено на собі.