17:55, 02.06.2021

Маріуполь поплив. Водіям нагадали основні правила при дощі

Злива другий день не дає спокою маріупольцям. З рясними опадами не справляються ливневі колодязі. Як результат - затоплені двори і дороги.

поділитись:
Маріуполь поплив. Водіям нагадали основні правила при дощі - фото 1

Також погана погода стала причиною сплеску ДТП. Сьогодні патрульні тільки офіційно зафіксували 7 аварій. Тому водіям вирішили нагадати основні правила, яких слід дотримуватися під час дощу:

- вмикайте світло під час їзди в дощ навіть удень;
- дотримуйтесь дистанції — в дощ ризик виникнення аварійної ситуації на дорозі зростає, і недотримання дистанції може спричинити набагато серйозніші наслідки, ніж у звичайну погоду;
- безпечна швидкість — на мокрій дорозі та в умовах поганої видимості категорично не рекомендується здійснювати які-небудь швидкісні маневри — різко загальмувавши, повернувши або змінивши смугу, можна легко піти юзом в довільному напрямку;
- гальмування на мокрій дорозі потрібно починати заздалегідь, при цьому педаль гальма повинна натискатися максимально плавно — це не тільки убезпечить вас від занесення вашого автомобіля, але і дозволить водіям, які їдуть за вами, побачити ваш маневр заздалегідь, і теж скинути швидкість.