13:30, 14 липня

Маріупольці будуть сплачувати за опалення заздалегідь?

В столиці вже так зробили. У квитанціях з'явилася додаткова графа з рекомендованою сумою. Мовляв, такий внесок - авансовий, аби зекономити взимку. Що кажуть у тепломережі Маріуполя?

поділитись:
Маріупольці будуть сплачувати за опалення заздалегідь? - фото 1

Незабаром у квитанціях за опалення в Маріуполі також може з'явитися нова графа - авансовий платіж. Аби охочі могли платити за тепло влітку. Чим знизять свої витрати на комуналку в період опалювального сезону, коли суми максимально високі.

У муніципалітеті підтвердили - маріупольці незабаром також отримають квитанції з авансовим платежем. Містянам пропонуватимуть сплачувати 30% від ймовірної суми. Перший заступник міського голови Михайло Когут пояснює, це одна з антикризових схем, аби жителі змогли подужати майбутні суми.

«Тариф - це інша історія, ми будемо про неї говорити, тому що все залежить від прийняття закону, як там його сьогодні приймуть. Тариф, наскільки зможемо ... вище ми не поставимо, розуміємо, що люди платити не зможуть. Ну і основне завдання - робота з органами правління країни про виконання того, що було в меморандумі», - зазначив перший заступник міського голови.

Нині за тепло маріупольці завинили понад 400 мільйонів гривень.