11:55, 18.01.2020

Маріупольські підприємці можуть отримати грант на розвиток бізнесу

Маріупольським підприємцям пропонують взяти участь в грантовому проєкті. Для цього потрібно скласти бізнес-план і пройти попередню реєстрацію до 31 січня.

поділитись:
Маріупольські підприємці можуть отримати грант на розвиток бізнесу - фото 1

Підприємці зможуть отримати грант у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг на загальну суму до 2800 доларів США.

Взяти участь можуть жителі Донецької та Луганської областей, переселенці і місцеві жителі, які мають або планують розпочати бізнес в даному регіоні в віці від 18 до 67 років. Перевага буде надаватися бізнесу, який вже працює. Також обов'язкова реалістична бізнес-ідея та обґрунтувати потребу в обладнанні, яке необхідно для розвитку або старту бізнесу.

Після подачі онлайн-заявки журі відбере кращі проєкти. У другому етапі конкурсу потрібно буде презентувати свій проєкт і бізнес-план.

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде надано грант на відкриття або розширення власної справи. Для переможців, які тільки збираються почати бізнес, потрібно буде зареєструвати ФОП / ТОВ і підтвердити це відповідними реєстраційними документами.

Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання або оплати послуг (оренда приміщення, послуги реклами тощо), в разі успішного захисту бізнес-плану, - 2800 доларів.
Анкету для участі в конкурсі можна заповнити тут.

Більше подробиць на сайті міської ради.