18:51, 23 квітня

Маріупольським ліквідаторам аварії у Чорнобилі виділили фінансову допомогу

Цього року маріупольським ліквідаторам аварії у Чорнобилі виділили понад мільйон гривень допомоги. До Дня пам'яті жертв катастрофи 480 пільговиків отримали по дві тисячі гривень із міського бюджету.

поділитись:
Маріупольським ліквідаторам аварії у Чорнобилі виділили фінансову допомогу - фото 1

До річниці аварії родинам ліквідаторів аварії нарахували дві тисячі гривень. Цьогоріч розмір виплат збільшили на тисячу гривень, повідомили у профільному департаменті. Усього з міського бюджету на допомогу ліквідаторам виділили понад мільйон гривень. Аби їх отримати, потрібно звернутися до фахівців.

«Допомога надається за зверненням. Для того, щоб її отримали, потрібно звернутися до відповідного територіального відділу департаменту соціального захисту населення за фактичним місцем проживання або реєстрації. Подати маленький пакет документів», - зазначила начальниця відділу департаменту соціального захисту населення Юлія Приліпіна.

Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, пільгове посвідчення та банківські реквізити для нарахування коштів. Усього у Маріуполі живе майже 500 ліквідаторів аварії на ЧАЕС.