15:44, 20 травня

Медикаменти за доступними цінами. У Маріуполі працює 11 комунальних аптек

Маріупольці можуть не тільки купити медикаменти за доступними цінами, а й замовити виготовлення спеціалізованих ліків, про це йдеться на сайті міської ради.

поділитись:
Медикаменти за доступними цінами. У Маріуполі працює 11 комунальних аптек - фото 1

Сьогодні в місті працює одинадцять комунальних аптек.

Тут представлений розширений перелік медикаментів за мінімальними цінами. Аптека бере участь в таких державних програмах, як «Доступні ліки», забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном, пільгові рецепти, - розповіла заступник директора департаменту охорони здоров'я Юлія Єременко.

Особливістю комунальної аптеки також є можливість замовити виготовлення медикаментів за рецептом лікаря. Для цього існує спеціалізована лабораторія. Про це розповіла директор КП «Міська комунальна аптека» Ірина Шабанова. За її словами, препарати виготовляються навіть для дітей до року. Адже заводських аналогів для цієї вікової групи майже не існує.

Наші аптечні пункти працюють тільки з перевіреними постачальниками фармацевтичної продукції. Крім того, ми беремо участь в державних програмах з вакцинації. Тому, реалізуємо вакцини, насамперед, для дітей, - зазначила Ірина Шабанова.

У межах розвитку проєкту «Місто без околиць» планується відкрити філії аптеки в амбулаторіях, розташованих у віддалених районах міста.