21:10, 20.05.2020

Медзаклади Донбасу отримали 12 тисяч одноразових захисних комплектів

Також в арсеналі лікарів з'явилися додаткові пульсометри та засоби для вимірювання рівня насичення крові киснем. Усе це має убезпечити та полегшити роботу медиків, які вже кілька місяців стоять на варті здоров'я українців.

поділитись:
Медзаклади Донбасу отримали 12 тисяч одноразових захисних комплектів - фото 1

Луганська область. Сєвєродонецьк. Анастасія Бервенова працює у бригаді швикої допомоги. Розповідає: останні кілька місяців особливої уваги потребує не лише стан пацієнтів, а й власна безпека.

«На вызовы надеваем обязательно маски. Если вызовы с температурой, то респираторы. Дезинфицируем руки, моем руки», - каже фельдшерка Анастасія Бервенова.

Протягом зміни один фельдшер, лікар або медсестра можуть використати кілька одноразових захисних комплектів.

«Большая часть у нас используется для работников, которые задействованы в двух мобильных бригадах. Остальные - это и фельдшерский пункты, это и амбулатории, врачи. В любой момент к нам может прийти человек с подозрением», - каже головна лікарка Біловодського центру первинної медико-санітарної допомоги Зоя Малищенко.

Щоб убезпечити медиків та запобігти розповсюдженню коронавірусу, до лікарень Луганщини доправили 6 тисяч одноразових захисних костюмів, а також кілька тисяч санітайзерів, пульсометрів та пристроїв для вимірювання рівня насичення крові киснем. Таку допомогу медзакладам надав Фонд Ріната Ахметова спільно з банком ПУМБ.

«Ми, як соціально відповідальний бізнес, розуміємо свою відповідальність за життя і здоров'я жителів нашої області», - зазначила керівниця відділення банку "ПУМБ" Світлана Толстих.

 

«Боротьба з коронавірусною інфекцією вона потребує об’єднання всіх зусиль, точкова допомога не може протистояти розповсюдженню COVID. Фондом. Ріната Леонідовича Ахметова було виділено 300 мільйонів гривень на придбання всього необхідного», - розповів представник фонду Ріната Ахметова Віталій Шевченко.

На Луганщині вантажівки із засобами індивідуального захисту для медиків роз'їхалися до 35 лікарень регіону.
Таку саму партію допомоги розвантажили і у 26 медзакладах на Донеччині.

«Начиная от Славянска,и заканчивая Мариуполем и Волновахой. Это не только костюм, это маска, перчатки, бахилы, фартуки, целый пул наименований», - каже керівниця відділення банку "ПУМБ" Ірина Хвостова.

Захист медиків – не лише запорука безпеки лікарів, а й внесок у подальший рівень якості надання медичної допомогу у всій країні, кажуть медпрацівники.

«Медицинские работники находятся на передовой в этом нелегкой бою. И мы должны его пройти с минимальными потерями», - зазначила заступниця головного лікаря Краматорської лікарні №1 Ольга Сміщенко.

Рінат Ахметов першим в Україні відреагував на загрозу епідемії коронавірусу. Окрім засобів індивідуального захисту, держані лікарні країни отирали 320 тисяч експрес-тестів та медичне обладнання.