12:15, 27.11.2021

Ментори конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я 2021" поділилися досвідом з освітянами

Як досягти успіху не тільки в кар'єрі, а й в житті? Своїми секретами ментори конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я 2021" поділилися з освітянами. Про що розповідали?

поділитись:
Ментори конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я 2021" поділилися досвідом з освітянами - фото 1

 

Розповіcти свою історію та підтримати вчителів вирішив паралімпійський чемпіон з плавання та почесний житель Маріуполя - Олександр Комаров. Говорить: секрет його перемог - у щоденній роботі, підтримці близьких, та в умінні не здаватися.

«Не всегда бывает, что идет взлёт, падения - это тоже опыт и мы должны извлечь из него правильные уроки. И ещё больше приложить усилий именно в том направлении, где у нас слабые стороны», - зазначає Олександр Комаров.

Двократний чемпіон світу зі стронгмену та найсильніша людина України Олександр Лашин розповідає: його кумиром з дитинства був Арнольд Шварценеггер. Та чи міг він, дванадцятирічний хлопець, подумати, що колись побачиться з зіркою!

«И в 2010-ом году это свершилось. Я выступал на его турнире в штате Колумбус, Огайо. Он подошёл, и в тот момент я подошёл к нему, поздоровался. Знания английского у меня, конечно, похрамывают, я говорю: "From Ukraine", и он говорит: "Оh, from Ukraine", и начинает мне что-то рассказывать, жмёт руку, а я говорю - "Александр, фотографируй быстрее!"».

Конкурс "Вчителі Приазов'я" проводять вчетверте - за підтримки "Зеленого центру Метінвест" та народного депутата України - Вадима Новинського. Та таку зустріч - організували вперше. Вирішили: це вкрай важливо. Бо ментори будуть супроводжувати учасників аж до самого фіналу проєкту.

«Такие встречи имеют два положительных момента: первый - это знакомство с известной личностью, это непосредственное общение и понимание того, как добиваться определённых результатов. И второй момент - что люди смогут адаптироваться», - зазанчила координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Під час відбору топ-30-ти кращих педагогів, ментори оцінюватимуть гнучкість мислення конкурсантів, ініціативність та вміння адаптуватися до ситуацій.

«Будуть обрані топ-30, яких будуть оцінювати ментори, вводити їх в різні ситуації. Після цього виберуть топ -10, які будуть проводити інтегровані уроки в парах з дітьми відповідно до обраної теми, форми уроку і класу», - акцентувала ініціаторка конкурсу Тетяна Лугова.

А хто стане "Найкращим вчителем Приазов'я 2021" - буде відомо вже 9 грудня.