12:33, 18 лютого

Міський Контакт-центр запустив мобільний додаток та канали у месенджерах

Поскаржитися на комунальні проблеми тепер можна за декілька секунд. Якщо ви не можете додзвонитися на номер 15-55, можете встановити застосунок "Контакт-центр Маріуполь", і фахівці відреагують на вашу проблему онлайн. Як це працює?

поділитись:
Міський Контакт-центр запустив мобільний додаток та канали у месенджерах - фото 1

Контакт-центр 15-55 запустив мобільний додаток. Він дозволяє за короткий термін поскаржитися або отримати допомогу. Крім того можна оформити звернення. Обираєте проблему, вказуєте причину, додаєте адресу. Натискаєте "далі". І детально описуєте вашу скаргу чи питання.

«Водопостачання, проведення ремонтних робіт. Все, що завгодно. Далі, якщо є фотографія чи відео проблеми, ми також можемо сюди завантажити. Тобто це набагато швидше, чим простий дзвінок, в якому можна очікувати в черзі, потім розмовляти та передавати інформацію, спробувати пояснити це людині. Коли самі можете сформулювати і відправити до нас», - розповідає начальниця відділу контактно-комунікаційного центру Ганна Букало.

Зв'язатися з оператором контакт-центру модна за номером 15-55 (зі стаціонарного), 050-345-15-55, 067-345-155, а також написавши в Телеграм групу «15-55» або встановивши мобільний додаток: Google Play чи ‎App Store.