19:30, 03.12.2021

Моя справа. Історія металурга Владислава Кустова у якого за плечима 30 років стажу

Першим на металургійний комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест прийшов його прадід, потім дідусь та батько. Понад 30 років тому став азовстальцем і Владислав Кустов. До того ж, він з юності захоплювався радіоелектронікою, тому із майбутньою професією визначився дуже легко.

поділитись:
Моя справа. Історія металурга Владислава Кустова у якого за плечима 30 років стажу - фото 1


Збирає схеми, усуває несправності та забезпечує безперебійне виробництво. Владислав Кустов - слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики управління автоматизації комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест.

Після армії пан Владислав прийшов до цеху технологічної диспетчеризації на дільницю телемеханіки. Згадує, 32 роки тому обладнання було геть іншим.

Засновник династії Кустових - прадід пана Владислава. У родині завжди із захопленням розповідали про металургійне виробництво. Професією справжніх чоловіків зацікавився й наш герой.
Бути співробітником підприємств Групи Метінвест - це стабільно отримувати заробітну плату, соціальний пакет, а також мати реальну можливість кар'єрного зростання, говорить чоловік.

"В Метинвесте очень большие возможности для саморазвития, для совершенствования своего профессионального уровня и навыков. У нас есть уверенность в завтрашнем дне", - каже металург Владислав Кустов.

А тих, хто тільки планує працевлаштуватися на підприємства Групи Метінвест, запрошуємо до Центру кар’єри Метінвест, який розташований у Маріуполі за адресою: проспект Металургів, 68. Довідки за телефоном - 0 800 606 000.