17:45, 18.05.2020

МОЗ збирає пропозиції по роботі дитячих садків після ослаблення карантину

Без іграшок, рушників і килимів. Міністерство охорони здоров'я винесло на громадське обговорення умови роботи дитсадків у період карантину.

поділитись:
МОЗ збирає пропозиції по роботі дитячих садків після ослаблення карантину - фото 1

МОЗ опублікував пропозиції щодо організації роботи закладів дошкільної освіти в період карантину і чекає пропозиції українців. Про це повідомляє сайт Міністерства освіти і науки України з посиланням на розпорядження Головного санітарного лікаря України.

Умови для роботи дитячих садків:

- Перед початком роботи всім працівникам дошкільних установ вимірювати температуру. Якщо температура тіла понад 37,2 С, то вважається, що це ознаки вірусного респіраторного захворювання і вихователь до роботи не допускається;
- Температурний скринінг дітей проводять при вході в заклад і кожні 4 години з занесенням показників до відповідного журналу. Якщо температура тіла понад 37,2 С, то діти не допускаються до садка. Якщо температуру виявили протягом дня, то дитину ізолюють з відповідним інформуванням медиків і батьків.
- Ранковий прийом дитини проводить вихователь групи поза будівлею садочка. Батьки або супроводжуючий повинні мати мати маску або респіратор. Очікування на території саду має бути обмежено.
- На вході до закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками.
На період карантину забороняється використовувати:
тканинні багаторазові рушники;
м'які іграшки;
килими з довгим ворсом;
перебувати у взутті в закритому приміщенні.
Обов'язкові:
- дезінфекція поверхонь не менше, ніж кожні 2 години і відразу після закінчення занять;
- вологе прибирання з використанням миючих і дезінфікуючих (в кінці зміни) засобів не рідше, ніж кожні 2 години і відразу після закінчення робочого дня / зміни;
- провітрювання приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям і почергове провітрювання кімнат протягом дня.
Зауваження та пропозиції приймаються до 18 години 19 травня 2020 на povoroznyk.igor@gmail.com.