13:38, 27.08.2020

На адмінкордоні з Кримом відновлюється робота КПВВ

КПВВ на адмінкордоні з Кримом починають працювати і при цьому змінюються деякі правила в'їзду \ виїзду з тимчасово-окупованих територій.

поділитись:
На адмінкордоні з Кримом відновлюється робота КПВВ - фото 1

Як писав раніше Телеканал Сигма, адмінкордон з Кримом закрили майже не місяць.

З 00:00 29 серпня 2020 відновлюється робота контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та м. Севастополя і виїзду з неї. З цього часу КПВВ працюватимуть в звичайному режимі. Таке рішення було прийнято на засідання Кабміну 26 серпня.

Уряд вніс зміни до постанови Кабміну № 641 від 22 липня 2020 року. Згідно зі змінами, іноземці та особи без громадянства, які хочуть потрапити на підконтрольну Україні територію через КПВВ на лінії розмежування в Донецькій і Луганська областях, АР Крим та і м.Севастополі або потрапити на непідконтрольні території, повинні мати страховий поліс, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, і діє на термін перебування на території України (зокрема, на тимчасово окупованих територіях).

Також всі категорії громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій повинні пройти самоізоляцію або здати ПЛР-тест.

При цьому самоізоляцію не повинні проходити діти до 12 років і працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні.