19:32, 11 жовтня

На базі поліклініки №2 завершили ремонт дитячих амбулаторій

У трьох амбулаторіях поліклініки №2 завершили ремонт та вже почали приймати маленьких пацієнтів. В установі замінили комунікації, закупили нові меблі та сучасне обладнання.

поділитись:
На базі поліклініки №2 завершили ремонт дитячих амбулаторій - фото 1

 

Проінспектував заклад і міський голова Вадим Бойченко.

Проспект Будівельників, 143. Тут розташовані амбулаторії №5, 6 та 7 другого медцентру. Одразу біля входу у закладі облаштований спеціальний тамбур, де батьки зможуть залишити візочки. Всередині яскраві коридори, а на стінах намальовані совенятка. Також - поставили зручні пуфи та диванчики. Є й ігрова зона.

У медзакладі працюють 14 педіатрів, один сімейний лікар, невропатолог та психотерапевт. Медична директорка каже: тут не лише замінили старі комунікації та вікна, але й закупили сучасне обладнання. Тож, комфорт відчувають як пацієнти, так і персонал.

"Є маніпуляційний кабінет, де проводяться внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції, виявляються при необхідності невідкладна допомога. Це щеплення кабінет, де діти проходять імунізацію, абсолютно різного віку дитяче населення. Також кабінети вузьких фахівців, кабінети для прийому терапевтів", - каже медична директорка з медобслуговування ЦПМСД №2 Надія Фартушняк.

Вадим Бойченко зазначив, окрім створення гідних умов праці, нині в місті комплексно підходять і до підтримки лікарів.

"Що нам не вистачає? Лікаря не вистачає. І що потрібно зробити для того, щоб лікар залишався в місті? Ми сьогодні зробили все, щоб медичний ВУЗ з Донецька приїхав в місто Маріуполь, тут відкрився філіал, і ми бачимо, що кількість студентів зростає з кожним роком. Ми очікуємо в 2023 року досить такий ємний випуск, більше 100 лікарів і хотіли б, щоб ці всі залишилися тут, у місті Маріуполі", - сказав міський голова.

Нещодавно на сесії міськради ухвалили проєкт "Житло для лікаря", тож тепер щороку муніципалітет планує виділяти щонайменше 20 квартир для медиків, аби ті залишалися у Маріуполі.