На бульварі Шевченка горіла захаращена квартира

Сьогодні вночі у будинку на бульварі Шевченка загорілася трикімнатна квартира. Спалахнуло на сьомому поверсі.

У результаті пожежі постраждав хазяїн. 81-річного чоловіка ушпиталили. Причини та обставини події з'ясовують. Очевидці запевняють, пожежу ускладнила захаращеність оселі.

«Літня людина, самотній чоловік. Вірніше не самотній, сам живе. Надихався, наковтався», - розповів сусід.

 

«По прибуттю пожежних підрозділів було встановлено, що йде густий дим з сьомого поверху. Подали один ствол Б ланкою ГДЗС. Був врятований чоловік та переданий "швидкій" та доставлений до лікарні», - констатував начальник державної пожежно-рятувальної частини №22 Іван Скачко.

 

#Маріуполь #Пожежа

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Восени ціни на картоплю можуть суттєво зрости: які фактори вплинули на прогноз урожаю.
Філашкін повідомив, що 315 осіб, які були евакуйовані з Донеччини, отримали безкоштовне житло.
ДТЕК запустив екологічний проект під назвою "Трек Лелек", метою якого є вивчення шляхів міграції птахів і вдосконалення процесів будівництва електромереж.
Теги