17:26, 24.05.2021

На цьому тижні в Маріуполі стартує фестиваль Гогольfest

З 28 по 30 травня Маріуполь стане майданчиком для проведення яскравих перформансів і творчих виступів.

поділитись:
На цьому тижні в Маріуполі стартує фестиваль Гогольfest - фото 1

В рамках фестивалю сучасного мистецтва Startup Gogolfest до нашого міста приїдуть зірки музичної і театральної сцени. Серед них групи Dakh Daughters, ДахаБраха, Lazy Speaks і діджей Анатолій Тапольській.

Фестиваль передбачає театральну, освітню, візуальну і нічну програми. Концепт заходи зазнав змін. Музичні виступи пройдуть в рамках театральної програми. Основні локації: ДК «Молодіжний», водноспортивний комплекс, «Вежа».

28 травня на трасі Маріуполь-Донецьк відбудеться спектакль «Дорога додому». За режисурі Владислава Троїцького поставлений він спільно з програмою «Культурна Столиця» від Українського культурного фонду.

На цьому тижні в Маріуполі стартує фестиваль Гогольfest - фото 40398

 

29 травня в ДК «Молодіжний» інноваційне уявлення ALONE 2. Початок о 16:00. Це історія про подорожі дерев'яної ляльки, між двох світів. Один з них - дзеркальний, рідний і знайомий, він наповнений своїми богами і міфологією, інший - металевий він стає уособленням втрати і самотності.

30 травня можна буде послухати камерну оперу «Стус: Перехожий». Це медитативна історія про кохання, ніжність і крихкості життя. Актори читатимуть і співати вірші Василя Стуса.

О 20:00 маріупольців запрошують на Re: post-опера «LE». Формація Nova Opera огортає поезію відомого автора сучасної академічної музикою в естетиці мінімалізму, додаючи live-електроніку і архівні записи голосу Лесі Українки. Історія розділена на мікро-сцени, що символізують різні стани видатної поетеси і письменниці.
29 travnya v DK «Molodizhnyy» inno

На цьому тижні в Маріуполі стартує фестиваль Гогольfest - фото 40397