18:00, 22 квітня

На Донеччині не виключають перехід області до «червоної» зони через поширення COVID-19

Про це сьогодні заявив керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко. Ситуація з коронавірусом дуже небезпечна.

поділитись:
На Донеччині не виключають перехід області до «червоної» зони через поширення COVID-19 - фото 1

Павло Кириленко нагадав, що Кабінет міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію COVID-19 в країні до 30 червня. Він закликав мешканців Донецької області дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

«У нас попереду тривалі вихідні - свята Великодня, День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Я ще раз наголошую – дбайте про дотримання всіх карантинних обмежень. Максимально ми намагаємось стабілізувати цю ситуацію, щоб колір зонування не змінився, але тенденція негативна. Ситуація у нас є стабільно складною. Ми повинні її вирівняти та знизити рівень захворюваності. Я не виключаю, що це буде «червона» зона», - сказав очільник області.

Також він нагадав, що рішення про рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 ухвалює Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За середу, 21 квітня, лабораторії у Донецькій області повідомили про ще 847 хворих, серед яких 20 дітей.