На Донеччині почали капітальний ремонт траси «Слов'янськ-Бахмут»

У Донецькій області приступили до капітального ремонту ділянки дороги Слов'янськ-Бахмут. На це з державного бюджету виділили 200 млн гривень.

Про це повідомляє в Телеграмі голова облдержадміністрації Павло Кириленко.

"200 млн гривень з державного бюджету направили на капітальний ремонт 16,3-кілометрової ділянки дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський. Ця ділянка - від Слов'янська до Бахмута", - йдеться в повідомленні Кириленко.

За словами Павла Кириленка, цю ділянку дороги довгий час капітально не ремонтували. Проводився тільки "латочний" ремонт.

"У цьому році, завдяки програмі "Велике будівництво", дорога буде капітально відремонтована, стане безпечною, комфортною і красивою. Велике будівництво. Працюємо!", - пише Павло Кириленко.
#ремонт #Донецька область #Гроші #дорога #бюджет

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Сьогодні в Житомирській області під час атаки дронів "Шахед" було оголошено про радіаційну небезпеку — останні новини з України.
З 1 червня 2025 року з районів, що знаходяться поблизу фронту в Україні, евакуювали близько 147 тисяч людей, повідомляє Міністерство розвитку.
Окупанти здійснили атаки в зонах восьми населених пунктів на Харківщині, де було відбито 19 штурмових спроб. - Новини Весь Харків
Теги