10:20, 06 квітня

На комбінаті "Азовсталь" реалізують чотири екологічні проєкти

Зокрема, у вапняно-випалювальному цеху триває реконструкція аспіраційного обладнання. Що вже зробили?

поділитись:
На комбінаті "Азовсталь" реалізують чотири екологічні проєкти - фото 1

Модулі з плоскорукавними фільтрами, пилові бункери та камери чистого газу. Все це обладнання з-за кордону вже на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест. Реконструцію аспіраційного устаткування роблять без зупинки виробництва.

Загалом у вапняно-випалювальному цеху встановлять 54 локальні фільтри та 7 плоскорукавних. Вони будуть оснащені системою самогенерації. Додатково, для продування фільтрів чистим та сухим повітрям, встановлять три модульні компресорні станції. Спочатку нове обладнання підготують до монтажу. А під час технологічних зупинок ділянок, стануть до його облаштування. До того ж аби зменшити запилення на складі вапна, встановлять двадцять чотири спеціальні прилади.

Група Метінвест покроково виконує зобов'язання щодо модернізації комбінатів "Азовсталь" та "Ілліча" групи Метінвест. На підприємствах уже оновили промислові агрегати, встановили очисні системи. Завдяки цьому викиди з них не перевищують допустимі норми. За 5 років інвестиції компанії в екологічні проєкти двох маріупольських комбінатів - складають майже 9 мільярдів гривень.