18:59, 18 березня

На комбінаті "Азовсталь" триває реалізація програми "Робочий побут"

Комфортні лазні та сучасні кімнати для прийому їжі. Які проєкти завершають вже незабаром?

поділитись:
На комбінаті "Азовсталь" триває реалізація програми "Робочий побут" - фото 1

Цієї весни підрядники завершають капітальний ремонт одразу двох приміщень. В адміністративно-побутовому корпусі коксохімічного виробництва відкриють кімнату прийому їжі. Інвестиції у цей проєкт склали півмільйона гривень. Раніше ці кімнати використовували для виробництва. Проте вже за місяць, коли закінчиться оновлення, тут стоятиме сучасна техніка й одночасно їстимуть 12 працівників.

А ось у цеху ремонту рухомого складу незабаром з'явиться сучасна лазня, яка розрахована на 60 людей. Підготовчі роботи повністю завершенні.

Оновлені санітарно-побутові приміщення відкрилися в конверторному, теплосиловому, рейкобалковому та доменному цехах, на газорятувальній станції, у цеху механічних випробувань, а також в управлінні залізничного транспорту комбінату "Азовсталь". У всіх приміщеннях замінили проводку, водопровід, каналізацію та вентиляцію, сантехніку. Встановили холодильники, мікрохвильовки, кулери, бойлери, кондиціонери. Торік за програмою "Робочий побут" на комбінатах імені Ілліча та "Азовсталь" Групи Метінвест відремонтували понад дві тисячі квадратних метрів санітарних приміщень. Вартість інвестицій - майже 30 мільйонів гривень.