На комбінаті «Азовсталь» завершують капремонт третьої градирні

На оновлення Група Метінвест виділила майже 5 мільйонів гривень.

Уже замінили обшивку та дифузори вентилятора градирні. За словами спеціалістів, градирні цеху утилізації залізовмісних шламів відіграють одну з ключових ролей у безперебійному функціонуванні конверторного цеху та виконання виробничого плану. У підрозділі їх 13 і кожна відповідає за охолодження для конкретних процесів.
Ремонт цієї триватиме до кінця травня. На цей час всю роботу виконуватиме друга градирня. Після оновлення - система стане енергоефективнішою та екологічнішою.

#Маріуполь #Метинвест #ремонт #Азовсталь

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Сьогодні в Україні зафіксовано обстріли: російські війська здійснюють атаки з використанням балістичних ракет та дронів "Шахед" – свіжі новини з фронту.
Внаслідок ворожих атак на шість областей спостерігаються перебої з електропостачанням, особливо у вечірній час пік | УНН
Росія частково позбавила шість регіонів електропостачання: де наразі спостерігаються найбільші проблеми зі світлом.
Теги