13:05, 21.05.2019

На КПВВ «Новотроїцьке» викрили «чорну» схему отримання грошей

На КПВВ «Новотроїцьке» викрили «чорну» схему отримання грошей 21.05.2019

поділитись:
На КПВВ «Новотроїцьке» викрили «чорну» схему отримання грошей - фото 1

Співробітники військової прокуратури ООС, слідчі теруправління Держаного бюро розслідувань та співробітники Управління захисту економіки розкрили злочинну схему отримання неправомірної вигоди на КПВВ «Новотроїцьке». Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць на своїй сторінці у мережі Фейсбук.


«Правоохоронці задокументували 70 фактів на загальну суму понад 600 тисяч гривень, коли шестеро інспекторів прикордонної служби КПВВ «Новотроїцьке» вимагали та отримували кошти з перевізників, створюючи для них штучні перешкоди», - заявив Олександр Куць.

Очільник області повідомив, що 20 травня, після отримання чергової частини неправомірної вигоди, їхня злочинна діяльність була припинена. Сьогодні були поведені обшуки в службових приміщеннях КПВВ «Новотроїцьке» та в усіх фігурантів цієї справи, вилучені кошти (в гривнях, доларах і євро), а також чорнові записи з розподілом відповідних сум між учасниками злочинної схеми.


За словами Олександра Куця, в порядку ст.208 КПК України вже затримано 3 посадовців і перевіряється причетність до схеми інших осіб – повідомляє департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.