На Лівобережжі правоохоронці затримали чоловіка с «закладками»

23-річний житель Маріуполя мав при собі згортки з альфа-сіллю.

Підозрілого чоловіка правоохоронці помітили під час патрулювання Лівобережного району. Під час перевірки в нього знайшли 19 згортків з психотропною речовиною, які він отримав через дилера у телеграм-каналі. Закладки з альфа-сіллю він не встиг розкласти по адресам.

Для документування злочину на місце виїхала слідчо-оперативна группа. Зараз поліція встановлює канал постачання та розповсюдження наркотиків. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Чоловіку загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі.

#Маріуполь #наркотики #закладки

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У Дніпропетровській області внаслідок атаки росіян постраждали двоє чоловіків, один з яких отримав серйозні травми.
Російські війська здійснили атаки на Дніпропетровську область за допомогою дронів та артилерії, внаслідок чого двоє чоловіків отримали травми, а будівлі зазнали серйозних пошкоджень.
Протягом дня російські війська здійснили більше 20 обстрілів по території Дніпропетровщини, внаслідок чого двоє людей отримали поранення.
Теги