15:15, 18 квітня

На території комбінату «Азовсталь» працює пожежно-рятувальна частина

У Маріуполі пожежно-рятувальна частина №42 розташована на території комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Усе - заради співробітників підприємства. Як металурги кооперуються з надзвичайниками?

поділитись:
На території комбінату «Азовсталь» працює пожежно-рятувальна частина - фото 1

Усе для того, аби швидко ліквідувати на виробництві можливу надзвичайну ситуацію. Угоду про співпрацю металурги укладають щороку. І це не лише чергування на підприємстві.

«Также есть перечень, ряд договорных обязательств: обучение пожарно-техническому минимуму, проведение согласования нарядов допусков. Ежемесячно у нас тренировки по эвакуации людей из здания пожаров. После проведения тренировок проводятся тренинги-инструктажи по пользованию первичными средствами пожаротушения», - розповідає начальник відділу громадського захисту, пожежної та техногенної безпеки комбінату "Азовсталь" Олександр Топонен.

У зону відповідальності частини входить не тільки територія комбінату «Азовсталь». У разі виникнення в місті пожеж з підвищеною складністю рятувальники також виїжджають на їх ліквідацію. У цьому стає в пригоді оновлена техніка.

Металурги постійно допомагають рятувальникам в оновленні обладняння. Зокрема торік удосконалили пожежну автоцистерну ЗІЛ. Тепер замість трьох пожежників кабіна транспорту вміщує сімох. А ще комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест, задля швидкого реагування на чергуванні, поповнив автопарк двома спецмашинами із цистернами на 5 кубометрів води.

Від початку року в Маріуполі сталося близько 200 пожеж, четверо людей загинуло. Рятувальники додають: із вогнем та технікою, яка може призвести до загоряння, слід поводитися дуже обережно.