20:45, 26 жовтня

Нардеп Сергій Магера проінспектував як у закладах освіти міста тривають ремонти

Подивитися, як триває ремонт та почути враження від поїздки на фестиваль! Сьогодні народний депутат України Сергій Магера завітав у гості до дитячого садочка "Світлячок" та міського центру позашкільної роботи.

поділитись:
Нардеп Сергій Магера проінспектував як у закладах освіти міста тривають ремонти - фото 1

 

Центральний район. Ясла-садок №110. Це один із найстаріших дошкільних навчальних закладів. Йому майже пів сторіччя. І за весь час будівлю жодного разу капітально не ремонтували. Після реконструкції тут багато що зміниться, ділиться завідувачка Ганна Гонтарєва.

"Спасибо большое Сергей Васильевичу, потому что он помог с державним фінансуванням. На эти деньги будет приобретено оборудование для харчоблоку. Будет современное оборудование. Пища будет паровая, насыщенная, более полезная, также будет куплено сенсорное оборудование".

Раніше дитсадок відвідували 185 дітей. Після відкриття зможуть прийняти понад 200 вихованців. Реконструкцію дошкільного закладу "Світлячок" планують завершити у березні.

Аби почути враження від поїздки вокального колективу на фестиваль, народний депутат України Сергій Магера завітав у гості й до міського центру позашкільної роботи.

Керівник гуртка розповідає, за роки існування групи діти брали участь в різноманітних міжнародних конкурсах. Зокрема, вибороли нагороди у Львові. А ось останню поїздку до Києва підтримав народний депутат України Сергій Магера.

За перемогу у конкурсі народний депутат України й батьківський комітет вручили дітям солодкі та приємні подарунки.