17:12, 22 березня

Наступного року в центрі Маріуполя з'явиться перший приватний університет

З металу та скла, 12 поверхів заввишки. Хто зможе навчатися у першому приватному гірничо-металургійному університеті "Метінвест Політехніка"?

поділитись:
Наступного року в центрі Маріуполя з'явиться перший приватний університет - фото 1

Університет "Метінвест Політехніка" готуватиме спеціалістів з металургії, гірничої справи, матеріалознавства, автоматизації виробничих процесів, комп'ютерних наук, екології, охорони праці, хімічних технологій та інженерії, архітектури й громадської інженерії, а ще економіки. Для отримання вищої освіти до нього зможуть вступати випускники шкіл Маріуполя та інших міст України. Містяни матимуть змогу отримати якісну освіту міжнародного рівня цілком безкоштовно при тому, що жодних зобов’язань перед компанією не матимуть. А до працевлаштування на підприємства мотивуватимуть конкретною заробітною платою та умовами праці.

Навчання у виші триватиме від 3 до 5,5 років. З третього курсу студенти стажуватимуться на підприємствах Групи Метінвест. Освітні програми розробляються з урахуванням сучасних вимог бізнесу та кращих світових практик. Над ними працюють одинадцять докторів і 18 кандидатів наук. Також у розробці програм бере участь Європейське співтовариство з охорони праці.

«Сьогодні в індустрії нам не потрібні просто інженери, нам потрібні люди, які розуміють, як управляти складними автоматизованими системами в промисловості. Нам потрібні не металурги, нам потрібні не гірники, нам потрібні IT з дуже хорошим знанням металургії, з дуже хорошим знанням гірничої справи. І це саме те, що буде пропонувати наш університет спільно зі світовими лідерами в напрямку автоматизації», - розповів генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков.

Двері для перших студентів "Метінвест Політехніки" планують відчинити вже восени наступного року.