09:40, 16 квітня

Нині у попиті робітничі професії

Підприємці кажуть: їм бракує кваліфікованих кадрів. На підприємствах групи Метінвест знайшли рішення - і організували навчання за різними напрямками для своїх співробітників.

поділитись:
Нині у попиті робітничі професії - фото 1

Освітньо-виробничий центр комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Це така собі база, де готові навчати та перенавчати тих, хто вже працює, влаштовують курси підвищення кваліфікації.

Слюсарі, електромонтери, машиністи кранів, електрогазозварники та токарі. Таких фахівців найчастіше бракує на металургійних підприємствах. На комбінат навіть готові взяти людину без кваліфікації і досвіду роботи, і навчити усіх тонкощів професії, підкреслив директор з персоналу та адміністрації комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест Іван Голтвенко.

«Комбинаты вынуждены обучать и переобучать всех, кто обращается на комбинат. В том числе мы обучаем, как раз и по профессии слесарь-ремонтник в нашем учебном центре. Исходя из потребностей имеющихся вакансий, а также имеющиеся квалификация кандидата. Отбираются группы и проводится обучение», - зазначив директор з персоналу та адміністрації комбінату "Азовсталь" Іван Голтвенко.

Переваги роботи на підприємствах Метінвесту це конкурентна заробітна плата, оздоровлення, безкоштовне навчання для молоді та багато іншого. А співробітники, які прагнуть розвивати свої професійні навички завжди впевнено йдуть по кар'єрних сходах, домагаючись нових висот.