19:13, 02 липня

Обережно - шлагбаум. Маріупольці скаржаться, що доступ на море закритий

Більше п'яти років один зі спусків від Приморського парку до набережної - перегороджено. І пильнує охорона. Напередодні у міськраді вирішили прибрати перепони.

поділитись:
Обережно - шлагбаум. Маріупольці скаржаться, що доступ на море закритий - фото 1

 

Приморський бульвар. Чи не щодня тут прогулюється пані Тетяна. Розповідає - за шлагбаум охоронець звичайних перехожих не пускає.

«Хотіли молодь якось сфотографуватися, але він каже - ні, це виробнича необхідність. Тут часто заїжджають не знаю хто, водії автобуси, маршрутки заїжджають», - каже жителька міста.

Спуск з Приморського парку до моря перекрили близько 5 років тому. За цей час у райадміністрації назбирали чимало скарг від містян. Тож у міськраді вирішили демонтували ворота зі сторони парку та шлагбаум на бульварі, мовляв ці обмеження встановили незаконно. Проте працівників санаторію така діяльність обурила. А охоронці чинили опір.

«Територія знаходиться в оренді у санаторія "Металург". Це целостностний майновий комплекс, не можна звідси виокремлювати частинами. Це неможливо», - наголошує головний лікар санаторію "Металург" Олександр Григораш.

У міськраді натомість запевняють - необхідні документи для демонтажу мають.

«У нас був суд. Виходить, земельні ділянки, які були в оренді у санаторію "Металург" зараз передані в міську власність. Тобто договір оренди був на порожніх ділянках, він припинений. За актом прийому передачі нам передали ці землі. Дорога комунальна, але її чомусь перекрили», – зазначає в. о. начальника відділу контролю департаменту по роботі з активами Дмитро Гаврилов.

Проте працівники санаторію викликали поліцію.

Правоохоронці розповіли - поки що проводять перевірку за даним викликом. Сьогодні ж ми повернулися, аби подивитися чи немає перешкод на дорозі. Переносна споруда закриває вхід з бульвару. Утім піднятися нам дозволили.