18:42, 27.04.2020

Обласна лікарня закрита на 21 день. Хворих приймають тільки до нейрохірургії

Обласну клінічну лікарню інтенсивного лікування закрили на карантин. Три тижні пацієнтів приймати не будуть. Всіх медиків перевіряють на коронавірус

поділитись:
Обласна лікарня закрита на 21 день. Хворих приймають тільки до нейрохірургії - фото 1

Нагадаємо, як писав сайт "Сигма" раніше, за вихідні в Маріуполі виявили 22 нових випадки захворювання коронавірусів. З них 19 медиків обласної лікарні інтенсивного лікування.

На сьогодні у контактних осіб взято 132 ПЛР-проби. 81 відправили в Київську, 39 в Слов'янську і 12 у Маріупольську лабораторії. За словами заступника міського голови Ксенії Суховой, зроблено це для того, аби прискорити процес перевірки. Більшість тих, хто здав аналіз - саме співробітники обласної лікарні, які безпосередньо контактували з хворим колегами. Іншим медикам проведуть експрес-тестування, розповіла Сухова.

Через спалах COVID-19 прийнято рішення закрити обласну лікарню на 21 день. Нових пацієнтів не будуть приймати, будуть доліковувати тих, хто вже опинився в стаціонарі.

Винятком стане тільки відділення нейрохірургії. Це єдине профільне відділення в Донецькій області. Сюди продовжать приймати виключно ургентих хворих. Планові операції і консультації скасовані.

За словами Ксенії Суховой, на сьогодні в Маріуполі 26 пацієнтів хворих коронавірусом. А це одразу три активних вогнища інфекції. І в кожному потрібно відпрацювати і локалізувати коло контактів.

В обласній лікарні таких більше 1,5 тисяч осіб. В ЛШМД - більше 300, і в одній з церковних конфесій більше 30 осіб.