11:20, 14 жовтня

Окупаційна влада блокує виїзд українців з непідконтрольних територій

Тепер, аби залишити Луганськ і Донецьк, треба мати аж надто вагомі причини - помер родич, терміново потрібно на лікування або навчання.

поділитись:
Окупаційна влада блокує виїзд українців з непідконтрольних територій - фото 1

Тим часом, по той бік розмежування лютує ковід. Тіла померлих не встигають ховати і складають просто в коридорах лікарні. Наші кореспонденти з'їздили на пункт перетину.

 

Тепер, щоб виїхати з Луганська, вимагають підтвердити вагомі причини - смерть родича, лікування або навчання. Обмеження запровадили на місяць, але водії, які перевозять людей від пункту пропуску, переконані - насправді, на довше.

Українські прикордонники наголошують - вони не перекривають пунктів пропуску й готові пустити всіх.

"Показується документ, який підтверджує проходження курсу або хоча б одніє дози вакцинації, і особа звільняється від становлення мобільного додатку "Вдома", - каже речниця Луганського прикордонного загону Тетяна Летошко.

Тим часом по той бік розмежування спалах захворюваності на ковід. Кадри зроблені в Донецьку шокують - тіла померлих складають у коридорах лікарні.

Українці приїжджали зокрема й по ліки. Але тепер пересування фактично заблоковане. Розглядати заявку на виїзд на непідконтрольну територію можуть кілька тижнів.