17:30, 05 серпня

Отит у дитини. Як не втратити слух

Шум дощу, вітру і - голоси рідних: перестати усе це чути - цілком реальне ускладнення отиту, надто для малюків до 5-ти років!

поділитись:
Отит у дитини. Як не втратити слух - фото 1

Лікувати треба вкрай обережно, і ще місяць спостерігати за дитиною вже після її одужання. Інакше - наслідки можуть бути тяжкими. Хоча зарадити, все одно, є шанси.

Малюків, які мають проблеми зі слухом, від 2007 року підтримує Фонд Ріната Ахметова. Для системної та масштабної допомоги три роки тому заснували проєкт «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую». Апарати вже отримали понад 200 дітей. Серед них і родина Власенків.

Коли Яна народила двійню, лікарі не знайшли відхилень. Син та дочка росли дужими. Та одного разу батьки не побачили реакції на звертання.

Батькам малюків, радить сурдолог Владислав Устянський, краще бути напоготові навіть після легкого ГРЗ. Особливо небезпечні отити. Його пацієнти втрачали слух і через передозування антибіотиками.

«3, 5% дітей які перехворіли ОРЗ мають порушення - не повну втрату слуху. Але якщо вчасно звернутися до лор-лікаря, до педіатра, провести діагностику, то це можна усунути. Протягом одного місяця», - наголошує сурдолог.

Історія хлопчика у відео: