19:10, 08 вересня

Пенсіонерка з Маріуполя оплатила нове вікно і чекала його установки більше місяця

Гроші взяли, а роботу не виконали. Понад місяць тому мешканка будинку на проспекті Металургів вирішила замінити старе вікно. За новий склопакет та його монтаж - повністю сплатила, проте конструкцію - досі не встановили.

поділитись:
Пенсіонерка з Маріуполя оплатила нове вікно і чекала його установки більше місяця - фото 1

У квартирі пенсіонерки Марії Петрівни новий склопакет лежить понад місяць. Жінка згадує, була на подвір’ї, коли до неї підійшла дівчина та розповіла про продаж вікон зі знижкою.

«Кажу, скільки ж вони зараз стоять, що 35% знижка? Вона каже, 17 тисяч. Я кажу, ні, ні, стільки не потрібно. Можна б було поставити, але я не можу стільки. Вона ж каже, та я вам зараз порахую скільки це буде. Почала рахувати, каже, 11500», - розповідає жінка.

Пані Марія погодилася. Тож, приїхав майстер, зробив заміри та підписав із жінкою договір. Одразу ж взяв вісім тисяч гривень, ще три з половиною позначив, як борг. Пообіцяв, що конструкцію встановлять до двадцятого серпня.

«12 числа привозять вікно. Я кажу, а коли будете ставити. Ну, може бути в середу, він так сказав, але в яку середу, невідомо. Ми прибрали все, приготували. У середу - немає. Коли вони принесли вікно, він зажадав з мене ці три з половиною тисячі боргу. Ось поставите вікно, тоді і заплачу, кажу, і той іншому тоду каже, щоб виносив вікно. Я кажу, і скільки ви будете носити його туди-сюди. При свідках вся-таки заплатила три з половиною тисячі», - розповідає Марія Петрівна.

Цілий місяць, щодня, пенсіонерка дзвонить до фірми. Проте там наголошують: у графіку замовлень на встановлення вікон її адреси - немає.

За декілька хвилин після приїзду знімальної групи робітники з'явилися. Але спілкуватися з нами не захотіли. Ба більше - сказали, що забули інструменти в машині, з квартири - вийшли та взагалі - поїхали.

Тож ми поїхали до офісу фірми. Жалюзі та двері - закриті. Нам - відчиняють. Пан Олександр, представник фірми, стверджує: з пані Марією договір - є. І сьогодні вікно мали встановити. Проте саме наша знімальна група налякала робітників. Проте сьогодні вікно пообіцяв вставити. Підкреслює, беруть кошти наперед, аби убезпечити себе від нечесних замовників.

Юристи ж наголошують, обов'язково читайте договір, там повинні бути прописані всі умови. Від термінів роботи до сплати.

Поки сюжет готувався до ефіру, вікно пані Марії нарешті встановили.